بایگانی نویسنده: vahid

مایکروسافت پشتیبانی از نسخه های 8، 9 و 10 اینترنت اکسپلورر را پایان می‌دهد

internet explorer

مایکروسافت تا ۱۲ ژانویه یا ۲۱ دی ماه پشتیبانی از نسخه‌های ۸، ۹ و ۱۰ اینترنت اکسپلورر را پایان خواهد داد. ردموندی‌ها آخرین پچ بروزرسانی برای رفع مشکلات اینترنت اکسپلورر را ارائه کرده‌اند. مایکروسافت تا ۲۲ دی ماه سال جاری پشتیبانی از نسخه‌های ۸، ۹ و ۱۰ اینترنت اکسپلورر را پایان خواهد داد. ردموندی‌ها با اعلام اینکه آخرین پچ بروزرسانی ... بیشتر بخوانید »

آموزش دسترسی به IP Address و MAC Address در هر دستگاه و سیستم عامل

44e8bba7f20732ea9a969a8791317ec3_XL

هر دستگاه متصل به شبکه از جمله لپ‌تاپ‌ها، سیستم‌های دسکتاپ، گوشی‌های هوشمند، تبلت‌ها و دیگر دستگاه‌ها، دارای آی‌پی آدرس و یک مک آدرس منحصر به فرد در شبکه هستند. در این مقاله به نحوه‌ی دسترسی به اطلاعات مختلف شبکه در همه‌ی دستگاه‌ها و سیستم عامل‌ها خواهیم پرداخت. همه‌ی دستگاه‌هایی که به شبکه متصل می‌شوند، دارای آی‌پی آدرس و مک آدرس ... بیشتر بخوانید »

شروط اجرای مجدد طرح‌های تشویقی اپراتورهای تلفن همراه

mobile-1253

معاون سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی ادامه طرح های تشویقی اپراتورهای تلفن همراه را منوط به اجرای سه شرط از سوی رگولاتوری عنوان کرد. صادق عباسی شاهکوه در گفتگو با مهر، در مورد توقف طرح های تشویقی اپراتورهای تلفن همراه برای مکالمات نامحدود اظهار داشت: به طور کلی طرح های تشویقی تلفن همراه برای دوره محدود از سوی اپراتورها ... بیشتر بخوانید »

تلگرام در ایران و چند کشور دچار اختلال شد

maxresdefault_2

از صبح امروز اپلیکیشن تلگرام در چندین کشور از جمله ایران دچار مشکل شده است. کاربران تلگرام از صبح امروز اختلالاتی را در اپلیکیشن تلگرام مشاهده کرده‌اند که قطع شدن ارتباط روی دستگاه‌های خود را گزارش کرده‌اند. این اختلالات در ایران، کرواسی، اسپانیا و برخی کشورهای دیگر مشاهده شده و هنوز مسوولان تلگرام واکنشی به آن نشان نداده‌اند. روز گذشته ... بیشتر بخوانید »